Stavební projekt, stavba a dozor, komunikace s úřady

Co všechno vás v rámci plánované stavby nebo rekonstrukce čeká? Jaké komplikace se běžně vyskytují a na co si dávat pozor?
Registrovat

Servis

Poradíme, jak se správně starat o přístroje a tím navýšit jejich životnost. Náš servisní tým bude připraven na jakékoliv otázky.
Registrovat

Financování

Jak zvolit správné financování? Lze využít dotační programy? Jak správně založit s.r.o. a mít v pořádku daně i účetnictví? Pomůžeme vám.
Registrovat

Vybavení ordinace

Vyzkoušíte si plně funkční přístroje, které potřebujete nebo chcete, můžete mezi sebou porovnat různé značky a vybrat tu, která vám vyhovuje. Veškeré vaše dotazy rádi zodpovíme, ukážeme všechny fukcionality a jejich využití.
Registrovat

Ergonomie

Jak správně rozmístit všechny elementy (nábytek, přístroje,..) v ordinaci? Co dělat při potížích a zdravotních problémech způsobených špatnou ergonomií práce?
Registrovat

Marketing

Prezentace vaší praxe a především pak vaší práce se v dnešní době stává nezanedbatelnou profesní součástí. Přijďte se poradit, jak na to.
Registrovat

CAD/CAM

Technologie budoucnosti, zkušení uživatelé na CAD/CAM, 3D tisk a mnoho dalšího vám budou k dispozici.
Registrovat

Legislativa

SÚKL, SÚJB, KHS, IBP, FÚ je toho opravdu hodně. Soustřeďte se na svoji práci a papírování nechte na nás...
Registrovat

Networking a bohatý catering

Během Dentadne na vás čeká nejen bohatý catering, ale především vaši kolegové a naši odborníci, se kterými se zde neformálně můžete pobavit.
Registrovat

Registrace

Partneři

Místo konání

Dentamed (ČR), spol. s r.o.
Pod Lipami 41
130 00 Praha 3

IČO: 25083163
DIČ: CZ25083163
fax: +420 266 007 199

info@dentamed.cz